İlave bir hosting ihtiyacı olmadan, çok hızlı mağazanızı tasarlama imkanı veren Shopify ile Teknik ihtiyaçlarla uğraşmadan bir e-ticaret mağazası kurarak tanıtım ve satış işlemlerinize başlayabilirsiniz.
Peki, bu sistem ne gibi avantajlar sağlıyor? İlk önce en büyük avantajı olan herhangi bir yazılım hatası olmamasını söyleyelim. Kolaylıkla erişilebilir olması ve tüm cihazlardan da rahatlıkla ulaşılabilir olması da büyük kolaylık. Dediğimiz gibi teknik bilgisi fazla olmayan insanlar için en gözde sistemlerden birisi. Üstelik bu sistem içerisinde birçok tema ve arayüz bulunur.

Kendinize özel bir şekilde tüm özelliklere ve fonksiyonlara ulaşabilir e-ticaret mağazanızı kişiselleştirebilirsiniz. Bir de kendini sürekli yenilemesi ve teknolojiye ayak uydurması var. Yani anlayacağınız birçok avantajlarla istediğiniz e-ticaret mağazasını kurarak deneyim ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sistemin bir de dezavantajları var. Shopify e-ticaret’in sınırlarını ve çerçevesini çizmiş durumda. Eklentileri Türkiye şartlarına göre pahallı olabilir ama her eklentinin fiyatı uluslararası pazarların fiyat / performansına göre belirlenmiş.

2021-05-17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir