Recai Murat Yılmaz Pazarlama üzerine projeler, uygulamalar, aplikasyonlar, gurular, araçlar, trendler, uygulanabilir örnekler Kosgeb Dolandırıcılara Karşı Kamu Spotu Hazırladı — Pazarlama üzerine projeler, uygulamalar, aplikasyonlar, gurular, araçlar, trendler, uygulanabilir örnekler
business coaching Kosgeb 

Kosgeb Dolandırıcılara Karşı Kamu Spotu Hazırladı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nca hazırlanan KOSGEB Kamu Spotu, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun onayının ardından yayına girdi.

KOBİ’lerin hamisi KOSGEB, yayınladığı kamu spotuyla birlikte, destek programlarına başvurular sırasında art niyetli ve ücret karşılığı aracılık yapan kişilere yönelik önlem almayı amaçlıyor.

Başvurular Ücretsiz ve Aracısız Olarak Yapılıyor

KOSGEB destek ve başvurularından yararlanmak isteyen, hedef sektörde yer alan tüm işletme ve girişimci adayları, KOSGEB destek ve hibe programlarına ücretsiz ve aracısız olarak başvurabiliyor. Aynı zamanda kayıtlar sırasında dosya ücreti ve müracaat bedeli de alınmıyor.

Dolandırıcılık faaliyetlerine karşı önlem alınmasına dikkat çeken Kamu Spot’u, KOSGEB destek programlarına başvuracak hedef sektördeki işletme ve girişimci adaylarının bu konuda dikkatli olmaları hususunda uyarılarda bulunuyor. Özellikle 800’lü numaralardan ya da cep telefonundan gelen aramaları dikkate almamaları konusunda da hedef kitlenin bilinçlendirilmesini sağlıyor.

KOSGEB, her zaman KOBİ’lerin ve Girişimcilerin yanında

Türkiye genelinde 81 ilde 88 müdürlüğü ve 44 teknoloji merkezi bulunan KOSGEB, verdiği destekleri artırarak sürdürmeye devam ediyor. Bu zamana kadar verdiği desteklerle her zaman KOBİ’lerin yanı başında olduğunu gösteren KOSGEB, son 4 yılda 300 bin eğitim, 300 milyon TL destek ve 12 milyar TL kredi hizmeti verdi.

KOSGEB Kamu Spotu’na http://www.youtube.com/watch?v=eTGp-SgA5mY&feature=youtu.be linkinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kosgeb

ilgili yazılar

Leave a Comment